Bitcoin yatırımcısı Roger Ver: Dogecoin Bitcoin’den daha güvenli

Roger Ver: Dogecoin Bitcoin

Bitcoin yatırımcısı Roger Ver: Dogecoin Bitcoin’den daha güvenli

ABONE OL 

Kripto para piyasasında her gün farklı isimlerden çeşitli açıklamalar geliyor. Bu açıklamalara son olarak Bitcoin’in ilk yatırımcılarından olan Roger Ver tarafından bir yenisi eklendi.

Roger Ver: Dogecoin Bitcoin’den Daha Güvenli

Roger Ver, Bitcoin’in ilk yatırımcılarından birisi olarak biliniyor. Açıklamalarına bu sebepten dolayı daha fazla ilgi gösteriliyor. Roger Ver yaptığı açıklamasında tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ver‘e göre Dogecoin, Bitcoin‘den daha ucuz ve daha güvenli.

Eskiden olduğu gibi Bitcoin maksimalisti olmadığını ifade eden Ver, Dogecoin hakkında yaptığı açıklamayla kripto para piyasasında gündem haline geldi:

Dogecoin önemli ölçüde daha iyi. Daha ucuz ve daha güvenilir.

Twitter‘ı satın alan Elon Musk hakkında da açıklamalarda bulunan Ver, Musk‘ın Twitter’daki sansürü kaldırarak özgür bir platform oluşturabileceğini ifade etti.

Bitcoin yatırımcısı Roger Ver: Dogecoin Bitcoin’den daha güvenli

Dogecoin Kurucusu Billy Markus: Memecoin’ler Hızlı Kâr için Üretildi

Dogecoin’in kurucu ortaklarından olan Billy Markus, diğer memecoin’ler hakkında açıklamada bulunmuştu. Kripto para piyasasında hızlı bir şekilde gelir elde etmek isteyen yatırımcıların olması ve hızlı bir şekilde para kazanmak istemeleri memecoin üreticilerinin ekmeğine yağ sürüyor.

Billy Markus da bu konuda açıklamada bulunmuş ve memecoin’lerin hızlı para kazanmak isteyen yatırımcıların sırtından zengin olmak için üretildiklerini ifade etmişti. Resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamalarla fikirlerini ifade eden Markus, memecoin’lerin yatırımcılarına oldukça komik vaatlerde bulunduğu da söylemişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir