Rockstar Games’ten GTA 6 müjdesi!

Rockstar Games'ten GTA 6 müjdesi!

Rockstar Games’ten GTA 6 müjdesi!

ABONE OL 

Uzun zamandır devam eden “GTA 6 çıkacak mı?” sorularına nihayet resmi bir yanıt geldi, Rockstar Games, Twitter hesabından müjdeyi verdi.

Rockstar Games’ten GTA 6 müjdesi!

Rockstar Games, bu akşam bir tweet attı ve Grand Theft Auto hayranları arasında bir kutlama başlattı diyebiliriz. İşte o tweet:

“Birçoğunuz Grand Theft Auto serisine yeni bir başlangıç hakkında soru soruyorsunuz. Her yeni projede hedefimiz daha önceki projelerimizden önemli ölçüde daha iyi bir deneyim sunmaktır. Serideki bir sonraki oyun için aktif geliştirmenin devam ettiğini onaylamaktan mutluluk duyuyoruz.”

Yukarıdaki tweetle müjdeyi veren Rockstar Games, şu sözlerle devam etti: “Hazır olur olmaz daha fazlasını paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz, bu yüzden resmi ayrıntılar için lütfen Rockstar Newswire’ı takip etmeye devam edin. Tüm ekibimiz adına, desteğiniz için hepinize teşekkür ediyor ve sizinle geleceğe adım atmak için sabırsızlanıyoruz!”

GTA 6 Oyununda Bitcoin Yer Alacak!

Oyun severler tarafından merakla beklenen GTA 6‘ya dair yeni bir detay ortaya çıktı. Yaptığı sızıntılarla başarısını kanıtlamış olan Tom Henderson‘a göre GTA 6‘da para birimi olarak Bitcoin‘de yer alacak.

Tom Henderson daha önce Battlefield ve Call of Duty serileriyle ilgili nokta atışı sızıntılarıyla biliniyor. Twitter hesabından paylaştığı tweet’leri ile GTA 6’daki Bitcoin detayından bahseden Henderson, oyunun para birimleri arasında Bitcoin’in de dahil edileceğini söyledi. Bazı görevlerin ardından elde edilecek ödülün Bitcoin cinsinden olacağını belirtti.

Tweet’lerinin devamında bu para biriminin adının Bitcoin olmayacağını belirtti. Ancak farklı isimde bir kripto para olacağını açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.