Redmi powerbank satışında rekor kırdı!

Redmi powerbank

Redmi powerbank satışında rekor kırdı!

ABONE OL 

Xiaomi‘nin alt markalarından olan Redmi ismiyle üretilen powerbank satışlarında ciddi gelir elde ediliyor. 10.000 mAh ve 20.000 mAh olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan powerbank modelleri toplamda 1 milyon adetten fazla satıldı.

Redmi Powerbank Satışları 1 Milyon Aştı!

Xiaomi alt markaları aracılığıyla üretmiş olduğu ürünlerden de rekor gelirler elde ediyor. Bu gelirlerin yanı sıra bir de rekor satışlar bulunuyor. Redmi markası adı altına üretilen 10.000 mAh ve 20.000 mAh kapasiteli powerbank modelleri toplamda 1 milyon adetten fazla satıldı.

Birçok ülkede sık sık indirimli bir şekilde satılan powerbank modellerinin yanında Xiaomi markalı powerbank modellerinde de 10 milyon adet satış gerçekleştirildi ve şirket rekoru kırıldı.

Redmi powerbank satışında rekor kırdı!

Xiaomi Akıllı Telefon Üretimi için İnsansız Fabrika Hedefliyor

Mazisi oldukça kısa ancak yaptığı çıkışlarla en büyük akıllı telefon üreticileri arasında yer alan Xiaomi, şimdi büyük bir adım daha atıyor. Bu adımda en az sayıda insanın çalışacağı bir fabrika açacak olan şirket, her üç saniye bir akıllı telefon üretimi hedefliyor.

Bu üretim gerçekleştirilebilirse eğer bir rekor elde edilmiş olacak. Ayrıca Xiaomi, yılda 10 milyon akıllı telefon hedefine ulaşmak istiyor. İnşaatı başlayan fabrikanın 2023 yılından itibaren üretime geçeceği ve şirkete yılda 9.3 milyar dolarlık bir gelir sağlaması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.