Redmi Note 10 serisi tanıtım tarihi açıklandı

 Redmi Note 10 serisi tanıtım tarihi açıklandı

Xiaomi‘nin alt markası olarak faaliyet gösteren Redmi‘nin rekorlar kırdığı Note serisinin yeni üyelerinin tanıtım tarihi ortaya çıktı. Bu açıklama Xiaomi Hindistan Genel Müdürü ve Xiaomi Genel Başkan Yardımcısı Manu Kumar Jain tarafından Twitter’dan yapıldı.

İşte Redmi Note 10 Serisi Tanıtım Tarihi!

Xiaomi Hindistan Genel Müdürü ve Xiaomi Genel Başkan Yardımcısı Manu Kumar Jain tarafından Twitter’dan yapılan açıklama ile Redmi Note 10 serisinin tanıtım tarihi belli oldu. Mart ayında karşımıza çıkacak olan akıllı telefon serisi yüksek oranlı bir ekran yenileme hızı sunacak.

Daha önce ortaya çıkan sızıntılara göre Redmi Note 10, 4 GB ve 6 GB RAM‘e sahip olacak. Bunu yanında 64 GB depolama kapasitesine de sahip olacak. Redmi Note 10 Pro ise 6 GB, 8 GB RAM ile birlikte 64 GB, 128 GB depolama kapasitesiyle karşımıza çıkacak.

Redmi K40 Tanıtım Tarihi Paylaşılmıştı

Xiaomi‘nin alt markası olarak faaliyet gösteren ve özellikle Note serisi ile başarısını kanıtlayan Redmi, yeni akıllı telefon Redmi K40‘ı 25 Şubat tarihinde duyuracak. Gücünü Snapdragon 888‘den alacağı ve 4.000 mAh‘den daha büyük batarya ile kutusundan çıkacağı bilinen akıllı telefona dair bir tasarım paylaşımı bulunmuyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir