Redmi 8 ve Redmi 8A MIUI 12 güncellemesi alıyor

Redmi 8A MIUI 12 güncellemesi

Redmi 8 ve Redmi 8A MIUI 12 güncellemesi alıyor

ABONE OL 

Xiaomi, Redmi modellerine MIUI 12 kullanıcı arayüzünü göndermeye devam ediyor. Yalnızca belirli bir bölgeye değil küresel olarak gönderilen güncelleme zamanla tüm kullanıcılara ulaşacak.

Redmi 8 ve Redmi 8A MIUI 12 Güncellemesi Detayları

Tanıtıldıklarında Android 9 ve MIUI 10 ile kutusundan çıkan akıllı telefonlar güncelleme almaya devam ediyor. Şu an günümüzde en aktif yazılımları bile alan akıllı telefonlar, yazılım olarak eskitilmiyor.

Redmi 8 modeline V12.0.1.0.QCNMIXM küresel güncelleme kodu güncelleme gönderildi. Redmi 8A modelinin Çin ve Avrupa pazarına versiyonlarına güncelleme gönderildi. Ancak yakın zamanda küresel bir güncelleme yayınlanması bekleniyor. Bu akıllı telefonların alacağı son güncelleme ise MIUI 12.5 olacağı iddia ediliyor. Bunun dışında güncelleme desteğinin kesilmesi bekleniyor.

Redmi 8 ve Redmi 8A MIUI 12 güncellemesi

Redmi Snapdragon 888 İşlemcili Modelle Geliyor

Yaptığı sızıntılarla başarısını kanıtlayan Digital Chat Station, Redmi’nin en uygun fiyatlı Snapdragon 888 işlemciye sahip bir model duyuracağını iddia etti. Haydn model numaralı ve K11 model isimli olacağını iddia eden Digital Chat Station, en uygun fiyatlı Snapdragon 888’in Redmi tarafından duyuracağını söyledi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.