OnePlus Band tanıtım tarihi ortaya çıktı

OnePlus Band tanıtım tarihi

OnePlus Band tanıtım tarihi ortaya çıktı

ABONE OL 

OnePlus akıllı bileklik modeli OnePlus Band‘i duyurmaya hazırlanıyor. 14 günlük pil ömrü sunacak olan akıllı bileklik rakiplerinden eksik olmayacak özellikleriyle karşımıza çıkacak.

İşte OnePlus Band Tanıtım Tarihi

OnePlus Band

OnePlus Band, kandaki oksijen miktarını ölçebilecek. Kalp atış hızı, nabız ölçme, müzik kontrol etme ve toza, suya karşı korumasına sahip olacak olan akıllı telefon 14 günlük pil ömrüyle 11 Ocak tarihinde karşımıza çıkacak.

13 farklı egzersiz modunu destekleyecek olan OnePlus Band, 1.1 inç AMOLED ekranıyla kutusundan çıkacak. Fiyat olarak ise 35 dolar (255 TL + vergiler) seviyelerinde karşımıza çıkması bekleniyor.

OnePlus 9 Pro 45W Kablosuz Hızlı Şarj Desteği Sunabilir

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi OnePlus, duyuracağı yeni akıllı telefonunda 45W kablosuz hızlı şarj ve ters kablosuz şarj desteğini sunmaya hazırlanıyor. Gelen iddialar, daha önceki iddiaların gerçekleşmesiyle birlikte daha fazla dikkate alınıyor.

Bu kablosuz hızlı şarj desteği sayesinde 30 dakika içerisinde yüzde 50‘ye yakın şarj desteği sunulacağı iddia ediliyor. Kablolu şarj desteği olarak ise 65W gücü kullanıcılara sunulacağı da iddia ediliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.