240W hızlı şarj destekli Realme GT Neo9 tanıtım tarihi açıklandı

Realme GT Neo9 tanıtım tarihi

240W hızlı şarj destekli Realme GT Neo9 tanıtım tarihi açıklandı

ABONE OL 

Hızlı şarj konusunda olağanüstü bir seviyeyi sunacak olan Realme GT Neo9 modelinin tanıtım tarihi Realme tarafından açıklandı.

Realme GT Neo9 Tanıtım Tarihi Duyuruldu

Realme’nin resmi Weibo hesabından yapılan açıklama 240W hızlı şarj desteği sunacak olan Realme GT Neo9 modelinin tanıtım tarihi açıklandı. Yapılan açıklamaya göre hızlı şarj devrimi yapacak olan model 9 Şubat tarihinde karşımıza çıkacak.

Gücünü Snapdragon 8+ Gen 1‘dan almasına kesin gözüyle bakılan akıllı telefonun 6.7 inç ekran ve 144 Hz ekran yenileme hızını da kullanıcılara sunması bekleniyor.

240W hızlı şarj destekli Realme GT Neo9 tanıtım tarihi açıklandı

Realme 240W Hızlı Şarj Adaptörü Duyuracak

Birçok şirket 120W hızlı şarj desteğini kullanıcılarına sunmaya başladı. Oyun telefonu olarak isimlendirilen modeller 165W hızlı şarj desteğiyle defalarca kez karşımıza çıktı. Ancak 240W hızlı şarj desteğini daha önce hiçbir modelde henüz görmedik. Realme bu konuda bir hamle yapıyor ve 240W hızlı şarj desteği sağlayan adaptörünü duyurmaya hazırlanıyor.

Realme tarafından geliştirilen bu adaptör SuperVOOC ismiyle karşımıza çıkacak. Realme duyuracağı adaptörle ilgili bir de video paylaşmıştı. Bu videoda 240W hızlı şarj desteğiyle 9 dakikada yüzde 100’lük bir dolum gerçekleştirebildiğini gösterdi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir