Realme Buds Air 2, Realme Link uygulamasında göründü

 Realme Buds Air 2, Realme Link uygulamasında göründü

Realme akıllı telefon pazarının ardından bir ekosistem yaratmak için çeşitli alanlarda ürün ürettiğini biliyoruz. Daha önce birkaç kablosuz kulaklık modeli duyuran şirket Buds Air isimli kulaklı serisinin yeni üyesi Realme Buds Air 2‘yi duyurmaya hazırlanıyor.

Realme Buds Air 2 Göründü!

Realme Link isimli uygulaması aracılığıyla ekosistemin yönetilmesini sağlayan Realme, yeni kablosuz kulaklık modeline dair detayları Realme Link uygulamasına entegre etmeye başladı.

Realme Buds Air 2

Diğer kablosuz kulaklıklarla birlikte Realme Link uygulamasında yer alan Realme Buds Air 2 modelinin karşımıza çıkacağı tarih henüz belli değil. Realme CEO’su Madhav Sheth, kablosuz kulaklık modelinin 2021 yılının ilk çeyreğinde duyurulacağını açıklamıştı.

2021 yılında 100’den fazla ürün duyurmayı planladıklarını belirten Madhav Sheth, daha fazla detay veremeyeceğini ve sürpriz lansmanlar olacağını belirtmişti:

”Temelde, akıllı ve bağlantılı bir ev. Bu yüzden ürün ekibimiz başka kategorilere de bakıyor. Ben de bu konuya çok fazla dahil oluyorum. 2021’de çok fazla konuşamayacağım sürpriz lansmanlar mutlaka olacak. Ama yeni iç görüşleri alır almaz size haber vereceğim.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir