PUBG Mobile Sezon 14’de gelecek ödüller

PUBG Mobile sezon 14'de gelecek ödüller

PUBG Mobile Sezon 14’de gelecek ödüller

ABONE OL 

PUBG Mobile’da Sezon 12’nin üçüncü haftası, 5 hafta öncesine kadar kaldı. Her zaman olduğu gibi gelecek sezonun ödülleri sızdırıldı.

 Bu kez, Sezon 14’ün teması “ Alev Kıvılcım ” olacak. İyi haber şu ki, bazı Royale Pass kozmetik ürünleri ve seviye ödülleri sızdırıldı.

PUBG Mobile sezon 14’de gelecek ödüller

Altın ve Platin ligi ödülleri

Altın ligine ulaşırsanız Size kıyafet verecek. Platin ligine ulaşırsanız size seti tamamlayacak olan şapka hediye edecek.  

Elmas ligi ödülleri

Genellikle Elmas ligine silah kaplaması hediye edilir. Elmas ligine ulaştığınızda, bir daha gelmeyecek olan bir silah kaplaması alırsınız. Bu sezonun kaplaması ise M24. 

As ligi ödülleri

Son olarak, As ligine için bir paraşüt elde edeceksiniz. Her zaman olduğu gibi, As ligine ulaştığınızda, her zaman Sezon’un markasını taşıyan bir paraşütle ödüllendirilirsiniz. Bu senin paraşütü bu şekilde.

En son level Royal Pass ödülü

PUBG Mobile Sezon 14 Yayınlanma Tarihi

PUBG Mobile Sezon 13 Royale Pass 12 Temmuz 2020’de sona erecek ve Royale Pass her zaman bir öncekinin sezondan 2 gün sonra piyasaya sürülür. Sezon 14 Royale Pass’ın 14 Temmuz 2020’de resmi olarak piyasaya sürülecek. 14 savaş kartı size 600 UC’ye mal olacak ve Royale Pass’i ve bol miktarda kıyafet kaplama gibi ödülleri tamamladıktan sonra UC’nizi geri alacaksınız.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.