PUBG Mobile rekor kırdı!

PUBG Mobile rekor kırdı!

PUBG Mobile rekor kırdı!

ABONE OL 

PUBG Mobile her geçen gün rekor kırmaya devam ediyor. Dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından oynanan oyun 1 milyar indirmeyi aştı. Bu da yeni bir rekor anlamına geliyor.

PUBG Mobile Rekora Doymuyor!

PUBG Mobile Türkiye tarafından yapılan bir paylaşım ile PUBG Mobile‘ın dünya çapında 1 milyar indirmeyi aştığı belirtildi. Bu haberi verirken de kullanıcıların yeni bir güncellemeyi beklemeleri söylendi. PUBG Mobile dünyada büyük ses getirmiş ve Call of Duty tarafından rakip bir oyun geliştirilmesine sebep olmuştu.

PUBG Mobile 18. Sezon Ödülleri!

PUBG Mobile 18. sezonu için start verildi. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından oynanan PUBG Mobile‘ın 18. sezon ödülleri merak ediliyordu. 9 Mart tarihinde kullanıcılara sunulan güncelleme ile birlikte yeni ödüller oyuna entegre edilmişti. 17 Mart tarihinden itibaren oyun içindeki belirli görevleri yerine getiren oyuncular ödül kazanacak.

3. yılını kutlayan PUBG Mobile, son verilen görevlere ek olarak bir de macera etkinliği de duyurdu. Bu etkinlikte bir müzik çalıyor ve müzik çalmaya başladıktan sonra oyuncular Macera Kuponları toplayacak. Bu kuponlarla ise yüksek dereceli ödüller ücretsiz olarak elde edilebilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir