Instagram beklenen özelliklerden birini sunacak!

 Instagram beklenen özelliklerden birini sunacak!

Dünya üzerinden 500 milyon kullanıcı tarafından aktif bir şekilde kullanılan Instagram, kullanıcılarının bir süredir beklediği özelliği sunmaya hazırlanıyor. Kullanıcılarını önemseyen Instagram sık sık güncellemelerle ile yeni özellikler ekliyor.

Instagram Beklenen Özellik Geliyor!

Kullanıcılarının isteklerini kulak veren Instagram, beklenen bir özelliği duyurmaya hazırlanıyor. Twitter‘da sızıntılarıyla ünlü Alessandro Paluzzi, bir tweet paylaştı. Bu tweet’te Instagram‘ın ‘Hikaye taslağı oluşturma‘ özelliğini gösterdi. Post’ları kaydetme özelliğini kullanıcılarına daha önce sunmuş olan Instagram şimdi de Hikaye’leri taslak olarak kaydetme imkanı sunacak.

Sık sık güncellemeler ile kullanım kolaylıklarını arttıran Instagram, yakın zaman önce de Instagram Live Rooms isimli bir uygulama duyurmuştu.

Instagram Live Rooms

Instagram Live Rooms Tanıtılmıştı!

Korona virüsü pandemisiyle birlikte Zoom isimli toplu görüntülü görüşme imkanı tanıyan uygulama büyük bir çıkış yakalamış ve sektörü peşinden sürüklemişti. Birçok teknoloji şirketi kendi görüntülü görüşme imkanı sunan uygulamasını geliştirdi.

Şimdi bu şirketler arasına Instagram‘da katıldı. Instagram Live Rooms isimli uygulama kullanıcılarına maksimum 4 kişiden oluşan bir grubun toplu canlı yayın yapmasını sağlıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir