PUBG Mobile geliri açıklandı!

PUBG Mobile geliri

PUBG Mobile geliri açıklandı!

ABONE OL 

Dünyada milyonlarca kişi tarafından oynanan PUBG Mobile oyununun bugüne kadar elde ettiği gelir açıklandı. Geçtiğimiz günlerde toplamda Çin haricinde 1 milyar indirme sınırını aşan oyun, rekorlar kırmaya devam ediyor.

PUBG Mobile Geliri Ortaya Çıktı!

Sensor Tower tarafından hazırlanan raporda PUBG Mobile geliri ortaya çıktı. Çin dışında kalan ülkelerde tüm uygulama marketlerin toplamda 1 milyar indirmeyi aşan oyun bugüne kadar 5.1 milyar dolar gelir elde etti.

Tencent tarafında geliştirilen oyun, dünyada milyonlarca kullanıcıya kısa sürede ulaşmıştı. Açıklanan raporda bir diğer dikkat çeken detay ise 5.1 milyar dolarlık gelirin 2.8 milyarının Çin’den gelmesi oldu.

PUBG Mobile geliri açıklandı!

PUBG Mobile 18. Sezon Ödülleri!

PUBG Mobile 18. sezonu için start verildi. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından oynanan PUBG Mobile‘ın 18. sezon ödülleri merak ediliyordu. 9 Mart tarihinde kullanıcılara sunulan güncelleme ile birlikte yeni ödüller oyuna entegre edilmişti. 17 Mart tarihinden itibaren oyun içindeki belirli görevleri yerine getiren oyuncular ödül kazanacak.

3. yılını kutlayan PUBG Mobile, son verilen görevlere ek olarak bir de macera etkinliği de duyurdu. Bu etkinlikte bir müzik çalıyor ve müzik çalmaya başladıktan sonra oyuncular Macera Kuponları toplayacak. Bu kuponlarla ise yüksek dereceli ödüller ücretsiz olarak elde edilebilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir