PUBG güncellendi! Bot ve Dereceli Mod getirildi

PUBG güncellendi! Bot ve Dereceli Mod getirildi

PUBG güncellendi! Bot ve Dereceli Mod getirildi

ABONE OL 

Steam platformunda satılan ve son yılların en çok konuşulan oyunlarından biri olan PUBG oyununa güncelleme geldi. Yeni güncelleme ile beraber mobil versiyonunda bulunan bot özelliği ve dereceli mod yenilikleri eklendi.

PUBG’ye bot ve dereceli mod eklenen 7.2 güncellemesi

2016 yılından bu yana piyasada olan ve oyun pazarında kartların yeniden dağıtılmasına neden olan oyun, yıllar geçse de popülerliğinden asla bir şey kaybetmiyor. Sık sık turnuvaların düzenlendiği, yayıncıların odak noktalarından biri olan oyuna sürekli olarak iyileştirmeler ve güncelleştirmeler yapılarak popülaritesinden bir şey kaybedilmemesi için uğraşılıyor.

Son olarak PUBG bilgisayar sürümüne güncelleştirme yapmak isteyen geliştiriciler oyunun 7.2 kodlu güncellemesini yayınladılar. Bugün yayınlanan güncellemede en çok dikkat çeken özellik ise oyuna bot eklenmesi. Mobil versiyonunda zaten bulunan ve oyuncunun 100’e tamamlanmadığı zamanlar kullanılan botlar şimdi de bilgisayar versiyonunda.

Oyuna getirilen bir yenilik de Dereceli Mod özelliği. Bu oyun modunda oyuncular derecelerine göre sınıflandırılacak ve oyuncuların sınıflarına göre rakiplerle savaşmalarını sağlayacak. Yani oyuncular artık kendinden çok düşük ya da çok yüksek seviyede oyuncularla kapışmak yerine kendi derecesine göre bir rakiple karşılaşacak.

PUBG

Oyunda silahlara da yenilikler yapan geliştiriciler, M416, M16A4 ve SCAR-L silahlarının şarjör yenileme hızını arttırdı, Beryl M762 silahında merminin namludan çıkış hızını arttırdı ve geri tepmesini azalttı.

Oyunun menüsünde, görüntü ve seslerde iyileştirmeler yapılmış, yeni bir Survivor Pass sezonu başlatılmış ve bilinen hatalar büyük ölçüde giderilmiştir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.