Apple AirPods Studio hakkında bilinenler

 Apple AirPods Studio hakkında bilinenler

Apple’ın üreteceği kulak üstü kablosuz kulaklık olan AirPods Studio ile ilgili ortaya çıkan detaylar kulaklığın popüler olabileceğini ve piyasaya çıktığı andan itibaren büyük ses getireceğini gösteriyor.

AirPods Studio hakkında bilinenler

Apple şirketinin uzun bir süredir üretmek ve piyasaya sürmek istediği kulak üstü kulaklık, çok güçlü bir aktif gürültü engelleme altyapısıyla ortaya çıkacak. Kulaklık Çin yerine bu kez Vietnam merkezli üretilecek. Üretim Haziran ayında başlayacak ve 22 Haziran’da yapılacak tanıtımın hemen ardından üretim ve satışları başlayacak.

Yapılan büyük sızıntılardan en önemli olan detay, kulaklığın kulaktan çıkarılıp boyna indiği zaman müziğin otomatik olarak durması. Ayrıca yeni sensör teknolojisiyle sağ/sol ayrımı da ortadan kalkacak.

Transparency Mode ile kesilen dış gürültü istenmesi durumunda içeriye verilebilecek. Kulaklığın malzeme konusunda üst düzey ürünlerin kullanılacağı, çok yüksek ses kalitesi ve geniş özelleştirme seçenekleri sunacağı belirtiliyor. Profesyonel kullanıcı ve oyunculara odaklanılan model, iOS ve Mac için özel üretilmiş olup özel ekolayzer ayarları sunulacak.

Farklı kullanım ihtiyaçlarına göre iki farklı versiyon sunulacağı öğrenilen kulaklık sızıntılara göre 350 dolar seviyesinde bir fiyatla ortaya çıkacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir