PC oyuncularına yarın gelecek olan PUBG güncellemesi duyuruldu! İşte Arena Modu

PC oyuncularına yarın gelecek olan PUBG güncellemesi duyuruldu! İşte Arena Modu

PC oyuncularına yarın gelecek olan PUBG güncellemesi duyuruldu! İşte Arena Modu

ABONE OL 

Son yılların en çok oynanan, konuşulan ve gelir elde eden oyunlarından biri olan PUBG için yarın kullanıcılara sunulacak olan PUBG güncellemesi detayları geliştiriciler tarafından aktarıldı. Battle Royale savaşını taktiksel stratejilerle birleştirmeyi düşünen oyun geliştiricilerinin takımlar halinde bir savaş deneyimi sunan yeni Arena Modu da yarın ortaya çıkmış olacak.

PUBG Güncellemesi Kahramanı Arena Modu Nedir?

Miramar, Sanhok ve Erangel haritalarında oynanabilecek olan mod, takımlar halinde oynanacak ve diğer takımları alt ederek zafere ulaşmaya çalışılacak. Ancak klasik PUBG modlarından bu modu öne çıkaran en büyük fark, öldürdüğümüz rakiplerin bize para olarak geri dönüş sağlaması olacak. Yani takım olarak bitirdiğiniz her rakipten sizlere silah ve ekipman alabileceğiniz para gelecek.

PUBG
PUBG

Arena Modu’nda takım arkadaş canlandırmak için verilen süre 5 saniyeye indi. Bu sebeple takım arkadaşlarımız da oyunu kazanabilmek için oldukça önemli. Ayrıca alan daralma süreleri de değişmiş durumda. Takımlar arenada yukarıda gördüğümüz gibi farklı alanlara dağılarak gerekli ekipmanları topladıktan sonra savaşmaya başlayacak.

Bilgisayar oyuncuları 18-21 Eylül tarihlerinde Arena Modu’nu oynayabilecek. Modun ikinci etabı 25-28 Eylül tarihinde gerçekleşecek. Konsollarda ise oyunun ilk etabı 25-28 Eylül, ikinci etabı 2-5 Ekim tarihlerinde oynanacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir