PUBG 8.1 güncellemesinin yenilikleri

PUBG 8.1 güncellemesinin yenilikleri

PUBG 8.1 güncellemesinin yenilikleri

ABONE OL 

PUBG 8.1 güncellemesi ve yenilikler oyunculara sunuldu ve PUBG, oyundan sıkılıp uzaklaşan tüm oyuncuları tekrar oyuna çekmeyi başardı.

Özellikle Sanhok haritasında birçok yenilikler yapan ve farklı bir heyecan arayanlara Loot Kamyonu sunan PUBG oyunun yenilikleri şöyle:

PUBG 8.1 güncellemesinin yenilikleri

Yeni güncelleme ile beraber Sanhok haritası tamamen yenilendi, yapıların daha iyi görünmesi ve binaların yenilenmesi üzerine çalışmalar yapıldı ve haritanın denge sorunları halledildi.

Ayrıca haritada yepyeni bir araç ortaya çıktı. Ganimet Kamyonu adı verilen yeni araç haritanın içinde yol boyu geziyor ve hasar aldıkça geçtiği yere itemler düşürüyor. Kamyonun avantajları bunla da kalmıyor ve kamyonu yok etmeniz durumunda kamyonun içine girip özel tasarlanmış ödüller ve silahlara sahip olabiliyorsunuz.

Bir maç içine toplam 8 kamyon bulunuyor, şimdilik rank maçlarında bulunmuyor ancak oyunculardan gelen tepkilere göre derece maçlarına da eklenme ihtimali bulunuyor. Ayrıca Sanhok haritasına açık hava, gün doğumu ve gün batımı gibi hava olayları eklenmiş durumda.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir