PlayStation Plus abonelerine 60 TL hediye etti

PlayStation Plus abonelerine 60 TL hediye etti

PlayStation Plus abonelerine 60 TL hediye etti

ABONE OL 

Dünyanın en popüler 2 oyun konsolundan biri olan ve Sony’nin en önemli ürünü olan PlayStation’ın mağazası PlayStation Plus abonelerine 60 TL hediye edecek bir kutlama yaptı.

Durum bazı oyuncuların PlayStation Plus hesaplarına 60 TL yatırılması ile anlaşıldı. Sony, bazı kullanıcılarına e-posta göndererek PlayStation Plus abonelik sisteminin 10. yılını kutladığını belirtti. Şirket kutlamalar için tüm abonelerine 3 oyun da hediye etti.

PlayStation Plus abonelerine 60 TL hediye etti

Şirket abonelik sisteminin 10. yıl kutlamalarında kullanıcılara NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ve Erica oyunlarını ücretsiz olarak kütüphaneye ekleme fırsatı sunmuştu.

Şirket şimdi de seçtiği şanslı kullanıcılara 60’ar TL hediye sunduğunu mail yoluyla iletti. Şirket tarafından resmi bir açıklama gelmese de konu öyle bir hal aldı ki Sony’nin hediyeyi tüm kullanıcılara hediye etmemesi tepki gördü.

Bazı kullanıcılar hediyenin herkese verilmemesi nedeniyle hediyeyi kabul etmedi. Sony’nin bu durumlardan sonra nasıl bir politika izleyeceği bilinmiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir