POR token kilidi yarın açılıyor!

POR token

POR token kilidi yarın açılıyor!

ABONE OL 

Socios tarafından üretilen Portekiz Milli Takım token’ı POR için yarın kritik bir gün. Ön satış döneminden açıklanan yatırımcıların varlıklarındaki kilidin açılma tarihi için yalnızca 1 gün kaldı. 1 Eylül‘de POR token’lardaki kilit kalkacak.

POR Token Kilidi için Son Gün

POR token yatırımcıları, listeleme haberlerini merakla bekliyor. Bu bilginin Socios resmi Twitter hesabından verilecek olması sebebiyle birçok yatırımcı Socios Twitter hesabına sorular sormaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Socios resmi Twitter hesabının paylaştığı tweet’lerden birinin altında ”when will POR be listed (POR ne zaman listelenmiş olacak?)” sorusuna ”Portugal’s listing date will be announced soon.(Portekiz’in listeleme tarihi yakında açıklanacak.)‘ yanıtı verilmişti.

POR token listeleme tarihi açıklandı

POR token ne zaman listelenecek
POR token kilidi yarın açılıyor!

Yarın POR token kilitleri kalkıyor ve yatırımcılar varlıklarını Chiliz.net adresine taşıyabilecekler. Ancak listelemenin ne zaman yapılacağı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor. Bilindiği gibi Chiliz.net borsası Socios’un bağlı olduğu Chiliz şirketinin kendi kripto para borsası. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir