POCO X3 Pro tanıtım tarihi açıklandı

 POCO X3 Pro tanıtım tarihi açıklandı

Xiaomi‘den ayrılarak bağımsız bir marka haline gelen POCO yeni bir akıllı telefon duyurmaya hazırlanıyor. POCO X3 NFC modeli büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. Aynı ilginin POCO X3 Pro modeline de gelmesi bekleniyor.

İşte POCO X3 Pro Tanıtım Tarihi!

Mart ayı akıllı telefon üreticileri için bir hayli yoğun geçiyor. Neredeyse tüm akıllı telefon üreticileri mart ayında bir etkinlik düzenleyerek akıllı telefon duyuruyor. Bu şirketlere POCO‘nun da katılacağı ortaya çıktı. POCO X3 Pro ismini verdiği model ile 30 Mart tarihinde karşımızda olacak.

Büyük bir beklenti içerisinde olan POCO hayranları için cevap metni yayınlayan şirket, gizli bir şekilde tanıtım tarihine de yer verdi.

POCO X3 Pro

POCO X3 Pro Muhtemel Özellikleri

Akıllı telefona dair henüz net bilgiler olmasa da sızıntılar mevcut. Bu sızıntılara göre POCO X3 Pro modeli Snapdragon 870 işlemci çipinden gücünü alacak. Bazı iddialara göre ise işlemci çipi henüz kesin değil ancak Snapdragon 800 serisi bir çipin alacağı kesin. Bunun dışında 6 GB, 8 GB RAM ve 128 GB, 256 GB depolama kapasitesi,120 Hz ekran yenileme hızı, 5.000 mAh bataryasıyla kullanıcılarının karşısına çıkabilir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir