PlayStation Plus mayıs oyunları açıklandı

PlayStation Plus mayıs oyunları

PlayStation Plus mayıs oyunları açıklandı

ABONE OL 

PlayStation kullanıcıları tarafından ücretli bir şekilde üye olunan PlayStation Plus platformu her ay belli oyunları ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor. Bunu bir gelenek haline getiren PlayStation yönetimi PlayStation Plus mayıs oyunlarını açıkladı.

İşte PlayStation Plus Mayıs Oyunları

PlayStation Plus kullanıcılarına mayıs ayında Battlefield V, Stranded Deep, Wreckfest oyunlarını ücretsiz bir şekilde sunacak. Wreckfest oyununun yalnızca PlayStation 5 kullanıcılarına sunulacağını da belirtmek gerekiyor. Bu oyunları indirmek isteyen PlayStation Plus kullanıcıları 4 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri arasında oyunları konsollarına indirebilecek.

PlayStation Plus mayıs oyunları açıklandı

PlayStation 5 Satış Rakamları!

Sony ilk çeyrek raporunu yayınladı. Bu raporda geçtiğimiz yıl duyurulan PlayStation 5 satış rakamları da açıklandı. Sony 31 Mart tarihine kadar toplamda 7.8 milyon adet PlayStation 5 satıldığını açıkladı. 2020 yılında ise toplamda 4.5 milyon adet PlayStation 5 satıldı. Aynı zamanda PlayStation Plus abone sayısı da 47.6 milyona yükseldi. Sony bu dönemde 3.14 milyar dolar net kâr elde etti.

Oyun konsolunun satışa çıkmasıyla birlikte yaşanan stok yetersizliği Sony’nin satışlarını etkilememiş olacak ki konsol, ilk 4 hafta itibariyle 3,4 milyon adet satmış ve bu daha önce çıkan PlayStation modelleri arasında en üst rakam olarak karşımıza çıkmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir