• 1 Haziran 2020

PlayStation 5’in ilk demosu çarpıcı grafikler gösteriyor

 PlayStation 5’in ilk demosu çarpıcı grafikler gösteriyor

Epic Games, dün Playstation 5’de oynanan bir oyunun ilk demosunu paylaştı. Görüntü kalitesinin muazzamlığı hayretlere düşürüyor.

Unreal Engine 5’in teknik demosu ile oyun piyasasının önde gelen şirketleri PlayStation 5 için mükemmel grafiklerin olduğu ve akıcı bir şekilde oynanabilecek oyunlar geliştirecek. Her zaman olduğu gibi yine bir çok PlayStation takipçisi kuşkularını gizleyemedi.

PlayStation 5’in ilk demosu çarpıcı grafikler gösteriyor

Unreal Engine 5’in teknik demosunun yayınlanmasının ardından Geoff Keighley, Epic Games’ten birkaç kişiyle röportaj yaptı. Buna Amerikan stüdyosunun teknik direktörü Kim Libreri de dahil.

Geoff Keighley bu demosu bir kontrolörle oynamanın mümkün olduğunu doğrulamak istediğinde, Kim “Tamamen oynanabilir bir demo. Bir PS5 geliştirme kitinin arkasına bir kayıt cihazı taktık ve HDMI üzerinden çıkan görüntüyü kaydettik. Tamamen canlı bir demo olarak paylaştık.” dedi.

Bir hatırlatma olarak, Unreal Engine 5 önümüzdeki yıl geliştiricilere sunulacak. Ve PS5, Xbox Series X, PC, PS4, Xbox One ve ayrıca iOS ve Android cihazlarla uyumlu olacak. Kısacası yeni oyun motoru ile Oyun sektörü yeni bir pencere açmış olacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir