Pixel 6 serisi tanıtım tarihi resmen açıklandı!

Pixel 6 serisi tanıtım tarihi

Pixel 6 serisi tanıtım tarihi resmen açıklandı!

ABONE OL 

Google tarafından üretilen Pixel serisinin yeni üyelerinin tanıtım tarihi açıklandı. Google yaptığı açıklamada Pixel 6 serisi tanıtım tarihini açıkladı.

İşte Pixel 6 Serisi Tanıtım Tarihi!

Saf Android olarak nitelendirilen Pixel serisinin yeni üyeleri Pixel 6 ve Pixel 6 Pro modelleri 19 Ekim tarihinde duyurulacak. Gelen iddialara göre Google aynı zamanda Android 12‘yi de duyuracak. Dünyada milyarlarca Android kullanıcısı olduğunu düşünürsek 19 Ekim gününün daha da önemli bir gün olduğu sonucuna varabiliriz.

Google Pixel 6 serisini diğer Pixel serilerinden farklı kılacak olan özelliği ile Google tarafından geliştirilen Tensor isimli işlemciyle karşımıza çıkması olacak. Tensor ile ilgili defalarca sızıntılar çıkmış ve ardından Pixel 6 serisinde Tensor isimli işlemcinin kullanılacağı açıklanmıştı.

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro
Pixel 6 serisi tanıtım tarihi resmen açıklandı!

Google Pixel 6 Kamera Detayları

Google Pixel 6 modelinin iki arka kamera, Pixel 6 Pro modellerinin ise üç arka kamera ile kullanıcılarının karşısına çıkması bekleniyor. Pixel 6 modelinde 50 megapiksel ana kamera ve 8 megapiksel periskop kameranın yer alması, Pixel 6 Pro modelinin kameraları hakkında şimdilik bir detay bulunmuyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.