Pepe coin neden düşüyor?

Pepe coin neden düşüyor

Pepe coin neden düşüyor?

ABONE OL 

Memecoin’ler arasında bir dönem dikkatleri üzerine çeken Pepe coin, yüzde 50’yi aşkın bir düşüş yaşadı. Yatırımcılar ise Pepe coin neden düşüyor? sorusunun yanıtını arıyor.

Pepe Coin Neden Düşüyor?

Dogecoin ile birlikte memecoin’ler daha fazla ilgi görmeye başlamıştı. Bu ilgiyle birlikte yeni memecoin’ler piyasa çıkmıştı. Bu memecoin’ler arasında yer alan PEPE, yaşadığı yükselişle bir dönem ciddi bir piyasa değerine ulaşmıştı.

Ancak birkaç gündür Pepe coin düşmeye başladı. Projenin geliştiricileri tarafından alınan kararla birlikte Pepe coin işlemlerin gerçekleşmesini sağlayan imza sayısı 8’den 2’ye düşürüldü. Ancak bu durumun olumsuz etkileri devreye girdi ve iş birlikleri, listelemeler vb. işlemler için ayrılan PEPE coin’lerin kolaylıkla transfer edilebilme imkanı ortaya çıktı.

İçerisinde piyasa değeri oldukça yüksek olan PEPE’ler olan cüzdanlarından büyük borsalara transferler gerçekleştirilmeye başlandı. Bu da satış baskısı olarak fiyatın düşmesine sebep oldu.

Pepe coin haber yazıldığı sırada 0.000000888 dolardan alıcı buluyor.

PEPE Mayıs Ayında Diğer Memecoin’lerin Üzerinde Çıkmıştı

PEPE, geçtiğimiz mayıs ayında diğer memecoin’leri günlük hacimde geride bırakmıştı. Günlük olarak Dogecoin, Shiba Inu ve AIDOGE projelerini geride bırakan PEPE, günlük 414.7 milyon dolarlık işlem hacmine yükselmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir