Peaky Blinders 6. sezon nasıl başlayacak? Yönetmen açıkladı

 Peaky Blinders 6. sezon nasıl başlayacak? Yönetmen açıkladı

Peaky Blinders 6. sezon hakkında bir spoiler dizinin yönetmeni Anthony Bryne tarafından geldi. Yönetmen dizinin yeni sezonunun ilk bölümüyle ilgili bir spoiler verdi.

Dizinin takipçilerinin bildiği üzere 5. sezonun finalinde dizinin ana karakteri Thomas Shelby kafasına silah dayalı bir şekilde bağırarak koşuyordu. Finalin böyle soru işareti bırakan bir yerde bitmesi seyircileri iyice meraklandırmıştı.

Peaky Blinders Thomas Shelby

Dizinin yönetmeni Bryne, Digital Spy’a konuşarak dizinin 6. sezonunun başlangıç sahnesini anlattı. Korona virüsü salgını nedeniyle çekimlerin ertelendiği diziyle ilgili açıklamalar yapan Bryne, ekip olarak 6. sezonun başlangıç sahnesinin belirlendiğini söyledi.

Peaky Blinders 6. sezon nasıl başlayacak?

Direkt olarak kaldığımız yerden devam edeceğiz. Göreceğiniz ilk sahne, 5. sezonun bittiği, tarlada kafasına silah dayamış biçimde duran Thomas Shelby olacak. Bu sahneden devam edip yaşanan ilginç olayları anlatmaya başlayacağız” açıklamalarını yapan Bryne, dizinin yeni sezonunda 3 bölümün senaryosunu okuduğunu ve bölümlerin harika olduğunu belirtti.

Dizinin 6. sezonunun daha önce 2021’de yayınlanacağı belirtilmişti ancak pandemi sürecinde çekimlerin yapılmaması nedeniyle dizinin daha geç bir tarihte yayınlanması beklenebilir.

Yönetmen ayrıca bir haberle dizinin hayranlarını da tekrar mutlu etti. Yönetmen, yeni sezonunun başlangıcının aslında yeni bir hikayenin başlangıcı olduğunu, yani 6. sezonun final sezonu olmadığını belirtti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir