Paribu CEO’su açıkladı: Paribu Card geliyor

 Paribu CEO’su açıkladı: Paribu Card geliyor

Yerli kripto para borsalarından olan Paribu, kripto parayla ödeme imkanı sunan Paribu Card‘ı kullanıma sunacaklarını açıkladı. Paribu CEO’su Yasin Oral tarafından yapılan açıklamalarla ortaya çıkan Paribu Card 200 ülkede kullanılabilecek.

Paribu Card Geliyor!

Yerli kripto para borsalarından olan Paribu yeni bir hamleyle daha karşımıza çıktı. Visa ile işbirliği yaptıklarını duyuran Yasin Oral, kullanıcıların Paribu cüzdanlarında bulunan kripto para varlıklarını Paribu Card‘larından harcayabileceklerini belirtti. Yasin Oral ardından şu cümleleri ekledi:

“Kullanıcılar Paribu Card ile bir banka kartıyla yapabilecekleri her şeyi gerçekleştirebilecek.”

Kullanıcıların temassız veya şifre girerek ödeme yapabileceklerini belirten Yasin Oral, sahip olunan kripto paralar ödeme yapıldığı sıradaki kurdan satılarak ödemenin milisaniyeler içerisinde gerçekleşmesini sağlayacağını belirtti. Bu sayede kripto paraların günlük hayatta rahatlıkla kullanılabileceğini duyuran CEO, Paribu Card sahibi kişiler istedikleri kripto paraları aktifleştirip, pasifleştirebileceğine de açıklamalarında yer verdi. Bu sayede istenilen kripto paralar ödeme yapılırken kullanılabilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir