Organize İşler dizi oluyor! Yılmaz Erdoğan müjdeyi verdi

Yılmaz Erdoğan müjdeyi verdi

Organize İşler dizi oluyor! Yılmaz Erdoğan müjdeyi verdi

ABONE OL 

2019 yılında devam filmi yayınlanan, Yılmaz Erdoğan ve BKM ekibinin sevilen film serisi Organize İşler dizi yapımıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Organize İşler Dizi Oluyor

Cem Yılmaz‘ın Netflix platformuna hazırladığı Erşan Kuneri dizisi, Gülse Birsel‘in hazırladığı yeni dizinin ardından bir müjde de Yılmaz Erdoğan‘dan geldi. Erdoğan şimdilik senaryosunu yazdığı dizinin 8 bölüm süreceğini açıkladı. Senaryo bittikten sonra oyuncuların belli olacağını açıklayan Erdoğan, filmlerde bulunan eski oyunculardan da yer alacak kişiler olacağını ve yeni isimlerin de ekleneceğini belirtti.

Organize İşler dizi oluyor! Yılmaz Erdoğan müjdeyi verdi
Yılmaz Erdoğan müjdeyi verdi! Organize İşler dizisi geliyor

Organize İşler dizisinin hangi platformda yer alacağı ve ne zaman yayınlanacağı konusunda bir bilgi yok, ancak Organize İşler Sazan Sarmalı filminin sinema salonlarında yayınlandıktan hemen sonra Netflix’te yayınlanması Yılmaz Erdoğan’ın Netflix platformuyla anlaşmış olacağı ihtimalini güçlendiriyor. Netflix’in Cem Yılmaz’la anlaşıp Erşan Kuneri dizisine başlaması, devam eden yerli belgeseller, yayınlanan yerli yapım filmler de şirketin Türkiye’deki yatırımlarının devam edeceğini gösteriyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir