Oppo Watch tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri

 Oppo Watch tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri

Ülkemizde resmi olarak faaliyet gösteren Oppo yeni akıllı saati Oppo Watch’ı duyurdu. 41 mm ve 46 mm olarak satışa sunulacak olan akıllı telefona hep birlikte göz atalım.

Oppo Watch Özellikleri

41 mm olan versiyonu 1.6 inç AMOLED ekrana sahip olan ve gücünü Snapdragon Wear 3100‘den alan Oppo Watch, 1 GB RAM ve 8 GB depolama alanına sahip olarak kutusundan çıkıyor. Ayrıca 41 mm olan versiyonu, 300 mAh bataryaya sahip.

46 mm olan versiyonu da 1.9 inç AMOLED ekrana sahip ve 41 mm versiyondan tek farkı 410 mAh kapasitesi bataryası oluyor. Batarya dışında tüm özellikler ise birbiriyle aynı.

Oppo Watch

Otomatik spor belirleyebilen ve takibini yapabilen akıllı saat, EKG çekebiliyor, uyku takibi yapabiliyor ve kalp ritmini takip edebiliyor.

Oppo bu batarya kapasiteleri ile kullanıcılara 24 ile 30 saat arası bir kullanım deneyimi sunuyor. Güç tasarruf modu ile kullanıldığında ise 30 güne kadar kullanım deneyimi sunuyor.

İşte Oppo Watch Fiyatı

  • 41 mm olan versiyonu 221 sterlin (2016 TL + vergiler) fiyat etiketiyle,
  • 46 mm olan versiyonu 369 sterlin (3366 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Bu fiyat etiketiyle ülkemizde bir hayli pahalı bir alternatif olması bekleniyor. Apple Watch Series 5’in 3100-3500 TL bandında satıldığını düşünürken kullanıcılara iyi bir alternatif olamaması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir