Oppo Reno6 serisinin tasarımı göründü!

Oppo Reno6 serisinin tasarımı

Oppo Reno6 serisinin tasarımı göründü!

ABONE OL 

Oppo, Reno serisinin devamı olacak Reno6 serisinin çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalar devam ederken Çin’in en büyük perakende satıcılarından olan JD.com sitesinde listelenen Oppo Reno6 serisinin tasarımı da ortaya çıkmış oldu.

Oppo Reno6 Serisinin Tasarımı!

Daha önce özellikleri sızdırılan Reno6 serisinin şimdi de resmi tasarımı göründü. JD.com sitesinden listelenen Reno6 ve Reno6 Pro Plus modellerini birbirinden ayıran detayın yalnızca kamera olduğu gözlerden kaçmıyor. Serinin üç modelden oluşmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu modeller; Reno6, Reno6 Pro ve Reno6 Pro Plus.

Oppo Reno6 Serisinin Muhtemel Özellikleri

  • Oppo Reno6 modelinin gücünü ya Dimensity 900 ya da Snapdragon 768G modelinden alması bekleniyor. Ekran boyutu belli olmasa da Super AMOLED ekran tipiyle karşımıza çıkması bekleniyor.
  • Oppo Reno6 Pro modelinin gücünü Dimensity 1200‘den gücünü alması bekleniyor. Ayrıca 6.55 inç Full HD+ Super AMOLED ekran, 32 megapiksel ön kamera, 64 megapiksel ana, 8 megapiksel ultra geniş, 2 megapiksel derinlik ve 2 megapiksel makro kamerasının oluşturduğu dörtlü kamera yerleşimine sahip olması bekleniyor. 65W hızlı şarj destekli 4.500 mAh batarya da yine Oppo Reno6 Pro modelinin özellikleri arasında yer alıyor.
  • Oppo Reno6 Pro Plus modelinin gücünü Snapdragon 870‘den gücünü alması bekleniyor. Ayrıca 6.55 inç Full HD+ Super AMOLED ekran, 32 megapiksel ön kamera, 50 megapiksel ana, 16 megapiksel ultra geniş, 13 megapiksel telefoto ve 2 megapiksel derinlik kamerasının oluşturduğu dörtlü kamera yerleşimine sahip olması bekleniyor. 65W hızlı şarj destekli 4.500 mAh batarya da yine Oppo Reno6 Pro Plus modelinin özellikleri arasında yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.