Epic Games NBA 2K21 dağıtıyor!

Epic Games NBA 2K21

Epic Games NBA 2K21 dağıtıyor!

ABONE OL 

Epic Games ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Daha önce yüzlerce oyunu haftalık periyotlar halinde kullanıcılarına ücretsiz dağıtan Epic Games şimdi de NBA 2K21 dağıtıyor.

Epic Games NBA 2K21 Oyununu Ücretsiz Dağıtıyor

NBA 2K21, Epic Games kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde dağıtılıyor. 419 TL değerindeki oyun tüm Epic Games kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Oyun 27 Mayıs 18:00’a kadar ücretsiz bir şekilde edinilebilecek.

Ayrıca ücretsiz bu oyun ile birlikte 60 TL değerindeki indirim kuponu da yine tüm kullanıcılara hediye ediliyor. MEGA İndirim kampanyası başlayan Epic Games, bu kampanyanın 17 Haziran tarihinde sonlanacağını açıkladı.

Epic Games NBA 2K21 dağıtıyor!

Fortnite Geliri Ortaya Çıktı!

Battle Royale oyunlar arasında büyük ilgi gören Fortnite, Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilmişti. Epic Games platformu üzerinden satışı gerçekleştirilen oyun, oyun içi satın almaları da içeriyor. Epic Games ile Apple arasındaki davanın konusu olan Fortnite oyunun son iki yıldaki gelirleri ortaya çıktı.

Epic Games tarafından oyunun iOS sürümüne oyun içi satın alma ekranı eklenmesi ve Apple‘ın devre dışı bırakılmasıyla birlikte davalık olan taraflar henüz anlaşamadı. Dev bir gelir ile ilgili hak iddia eden her iki tarafta davada mali raporlar sundu. Epic Games’in raporuna göre şirket son iki yıl 5.5 milyar dolar kâr elde etti. Şirketin aynı dönemde 9 milyar dolardan fazla gelir elde ettiği iddia ediliyor. Bu konuda kesin bir bulunmuyor çünkü Epic Games, Fornite üzerinden elde ettiği geliri açıklamıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir