Opensea Avalanche ağını desteklemeye başladı!

Opensea Avalanche

Opensea Avalanche ağını desteklemeye başladı!

ABONE OL 

En çok kullanılan NFT alım satım platformu Opensea, Ethereum ağının dışında diğer Blockchain ağlarını da desteklemeye devam ediyor. Son olarak Avalanche ağı Opensea tarafından desteklenmeye başladı.

Opensea Avalanche Desteğini Duyurdu

Opensea, Ethereum Blockchain ağındaki NFT satışları ile ciddi bir kullanıcıya ulaşmış ve alanında lider konuma kısa sürede ulaşmıştı. Opensea, Ethereum ağı dışındaki diğer ağlar üzerinde yer alan NFT’lere de destek vermeye başladı.

Daha önce Solana ağı desteğini duyuran Opensea, bugün de Avalanche ağını desteklemeye başladı. Bu sayede Avalanche Blockchain ağındaki NFT’ler de Opensea platformunda satışa sunulacak.

Opensea Avalanche ağını desteklemeye başladı!

Opensea Solana NFT’lerini Desteklediğini Duyurdu

NFT platformu Opensea, Ethereum tabanlı NFT’lerin yanı sıra artık Solana NFT’lerini de desteklemeye başladı. Bu sayede artık Solana Blockchain ağının kullanan NFT’ler de Opensea platformunda satışa sunulabilecek ve satın alınabilecek.

Opensea resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ”Beklediğiniz an” ifadesiyle yapıldı. Tweet’in devamında şu an 165 Solana tabanlı NFT koleksiyonunu desteklediklerini ve zamanla bu sayının artacağı ifade edildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir