Elon Musk Dogecoin karşılığında parfüm satıyor!

Elon Musk Dogecoin

Elon Musk Dogecoin karşılığında parfüm satıyor!

ABONE OL 

Elon Musk’ın şirketlerinden olan The Boring Company, bir parfüm satışa sundu. Elon Musk da resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile bu parfümün Dogecoin ile satın alınabileceğini açıkladı.

Elon Musk Dogecoin ile Sattığı Ürünlere Bir Yenisini Ekledi

Dünyanın en zengin insanı olan ünlü girişimci Elon Musk, Dogecoin çıkışlarına bir yenisini daha ekledi. Son olarak The Boring Company şirketi aracılığıyla bir parfüm duyuran Elon Musk, bu parfümünün Dogecoin ödemesi ile satın alınabileceğini açıkladı.

Resmi Twitter hesabından paylaştığı tweet ile Dogecoin ödemesi detayını paylaşan Elon Musk, Dogecoin fiyatının artmasına bir kez daha sebep oldu.

Dogecoin
Elon Musk Dogecoin karşılığında parfüm satıyor!

Dogecoin PoS Sistemine Geçecek mi?

Kripto para piyasasının en genç ve en dikkat çekici isimlerinden olan Vitalik Buterin, Dogecoin’in PoW sisteminden PoS sistemine geçmesini umduğunu söyledi. Bilindiği gibi PoW sistemi yüksek seviyede elektrik tüketimine dayanıyor ve bu sayede elektrik israfı söz konusu oluyordu.

Ancak yeni geçilen PoS sistemi ile birlikte madencilerin yerini doğrulayacılar aldı. Bu sayede elektrik tüketimi ve ciddi oranda azalma oldu. Benzer bir sistem geçişinin Dogecoin’de de olmasını isteyen Buterin, ZCash’in de PoS sistemine geçebileceğini düşünüyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir