OKEx çekim işlemleri başladı!

 OKEx çekim işlemleri başladı!

Dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası olan OKEx, geçtiğimiz günlerde zor günler yaşamıştı. Zor günleri geride bırakan OKEx çekim işlemlerini başlattı. İşlemlerin başlamasıyla birlikte yüklü miktarlarda çekim yapıldı.

OKEx Çekim İşlemleri Başladı!

CryptoQuant verilerine göre işlemlerin başlamasıyla OKEx’ten yüklü miktarda Bitcoin transferi gerçekleştirildi. Tek parça halinde 2.822 Bitcoin transferi gerçekleştirildi. 456 Bitcoin Binance borsasına, 400 Bitcoin farklı borsalara gönderildi.

Neler Olmuştu?

Kripto para borsalarının para çekme departmanının yöneticisi olduğu belirtilen çalışan, kamusal bir güvenlik şirketi ile iş birliği halinde olduğunu belirten OKEx, çalışan ile bağlarımızı kopardık açıklaması yapmıştı.

OKEx CEO’su Jay Hao

Bu olayın kullanıcıları olumsuz etkilememesi için kripto para çekim işlemlerini durduran OKEx, yatırımcıların varlıklarının güvende olduğunu belirtmişti. Hacim olarak dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası olan OKEx CEO’su Jay Hao, Çin mikroblog sitesi Weibo üzerinden yaptığı açıklamada iş birliği yapan özel anahtar yöneticisinin kişisel problemler sebebiyle böyle bir olay yaşanmasına sebep olduğunu belirtmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir