NFT piyasası hacimsiz günler geçiriyor!

NFT piyasası

NFT piyasası hacimsiz günler geçiriyor!

ABONE OL 

Kripto para piyasasında bir dönemin aktörü olan NFT’ler şu günlerde hacimsizlikten muzdarip. En popüler NFT serilerinin başında gelen Bored Ape Yatch Club‘ın floor fiyatı 27 Ethereum‘a kadar geriledi.

NFT Piyasası Çok Sakin

NFT’lerin hacimsizliği sürüyor. Özellikle Bitcoin’in dominasyonunu artırdığı şu günlerde NFT’lerle birlikte birçok kripto para hacimsizliğini sürdürüyor. Özellikle NFT’lerin şu günlerde yüzde 80’i aşan derecede değer kaybetmeleri dikkatten kaçmıyor.

ABD’li şarkıcı Justin Bieber tarafından satın alınan bir Bored Ape Yatch Club NFT’sinin değeri 1.31 milyon dolardan 59 bin dolara kadar geriledi. Bu düşüşle birlikte NFT’lerin ne kadar değer kaybettiği rahatlıkla anlaşılıyor.

Yalnızca Bored Ape Yatch Club NFT’leri değil birçok NFT serisi hacimsizlik sebebiyle gündeme dahi gelmiyor.

NFT balinası

Çalınan NFT’ler Hemen Satılıyor

Kripto para piyasasıyla ilgili hazırladığı güvenlik raporlarıyla bilinen PeckShield, NFT’ler hakkında yeni bir rapor yayınladı. NFT hırsızlığı konusunda hazırlanan raporda geçtiğimiz haziran ayında 2.27 milyon dolar değerinde NFT’lerin çalındığını belirtti.

Çalınan NFT’lerin yarısı 3 saat içerisinde Blur ve Opensea platformlarında satıldığı da raporda yer buldu. Çalınan bu NFT’lerin değerlerinin şubat ayında 16.2 milyon dolar olduğu da kayıtlara geçti. Bu da NFT’lerin yüzde 80’den fazla oranla değer kaybettiğini gösteriyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir