Neymar NFT satın aldı!

Neymar NFT

Neymar NFT satın aldı!

ABONE OL 

Son 10 yılın en çok ses getiren futbolcularından olan Neymar, resmi Twitter hesabından aldığı NFT‘yi paylaştı ve aynı zamanda bu NFT’yi profil resmi yaptı.

Neymar NFT Satın Aldı: 454 Bin Dolar Ödedi

Neymar, ünlü NFT koleksiyonu Bored Ape Yatch Club‘ın yeni bir üyesini satın aldı. Bored Ape 6633 isimli yeni NFT’yi satın alma işlemi için toplamda 159.99 Ethereum ödeyen Neymar ise bugünkü Ethereum fiyatına göre 454 bin dolar ödeme yapmış oldu. Aynı NFT’nin geçtiğimiz ayki değeri ise 96 Ethereum‘du.

Neymar resmi Twitter hesabından hem satın aldığı NFT’yi duyurdu. Ayrıca bu NFT‘yi profil resmi haline getirdi.

NFT’ler yalnızca kripto para yatırımcılarının değil birçok ünlü isminde dikkatini çekiyor. Birçok ünlü isim NFT furyasına katıldı ve NFT alım satım işlemi yapmaya başladı. Bu isimler arasında dünyanın en ünlü rapçilerinden olan Eminem de yer alıyor.

Eminem NFT için 462 Bin Dolar Ödemişti

Eminem ismiyle bilinen Marshall Mathers, ünlü NFT sanatçısı Bored Ape tarafından hazırlanmış olan bir NFT’yi satın aldı. Bu NFT için 123.45 Ethereum (462 bin dolar) ödeme yapan Eminem, satın aldığı NFT’yi Twitter’da profil resmi olarak ekledi.

Dünyanın en büyük rap sanatçılarından olan Eminem, Saturday Night Live klibini NFT olarak satışa çıkaracağı duyuran Eminem, resmi Twitter hesabından Without Me şarkısına NFT ve cryptocurrency kelimelerini ekleyerek bir tweet paylaşmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.