Netflix’ten Sosyal Mesafe yapımı geliyor

Netflix'ten Sosyal Mesafe yapımı geliyor

Netflix’ten Sosyal Mesafe yapımı geliyor

ABONE OL 

Netflix’in başarılı dizisi Orange is the New Black yapımının yaratıcı ekibinden “Social Distance” isimli sosyal mesafe temalı bir yapım çalışmasında oldukları açıklandı.

Yapımcılar tarafından yapılan açıklamaya göre Social Distance yapımı uzaktan yazılacak, uzaktan üretilecek ve uzaktan yönetilecek. Oyuncular kendi evlerinde yapacağı çekimler birleştirilerek bir yapım çıkacak.

Sosyal Mesafe yapımının yaratıcıları tanıdık isimler

Yapımın yaratıcı ekibi Orange is the New Black dizisinin yaratıcıları olan Jenji Kohan, Tara Herrmann, Blake McCormick, Diego Velasco ve Hilary Weisman Graham. Orange is the New Black dizisini bir bölümlük yöneten Velasco, Social Distance yapımını yönetecek.

Orange is the New Black senaristi Jenji Kohan

Yapılan açıklama şu şekilde;

“Hikaye anlatıcıları olarak işimiz gerçeği yansıtmaktır ve hepimizin deneyimlediği bu yeni, tuhaf, şaşırtıcı gerçeklikte, hepimiz uzaktayken bağlantı bulma konusunda tutkulu hissediyoruz. İçinde olduğumuz durum hakkında hikayeler anlatan bir antoloji dizisi yaratmak için ilham aldık – nasıl birlikte yaşadığımızı gösteren benzersiz, kişisel, derin insan hikayeleriyle karşınızdayız.”

“Sosyal uzaklaşma deneyimi şu anda evrenseldir, ancak hiçbir bireysel hikaye aynı değildir. Bazı sismik ve biraz sıradan geniş bir masal ve an spektrumu sayesinde, zaman içinde bir an yakalamayı umuyoruz. Ve umuyoruz Sosyal Mesafe insanların birbirlerine yakın hissetmelerine yardımcı olacaktır. ”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.