Netflix’teki en yüksek bütçeli 6 film

 Netflix’teki en yüksek bütçeli 6 film

Son yıllarda bütçelerine oldukça yüksek miktarlar harcanan filmler ön plana çıkarken film sektörünün yükselen yıldızı Netflix, filmleri için ayırdığı yüksek bütçelerle ön plana çıkıyor, bu yazımızda sizlere Netflix’te yayınlanan en yüksek bütçeli 6 film yapımını sıralıyoruz.

Netflix’teki en yüksek bütçeli 6 film

  • The Irishman

2019 yılında yayınlanan Martin Scorcese’in yönetmen koltuğunda oturduğu, Robert De Niro ve Al Pacino gibi usta oyuncuların ön plana çıktığı filme ayrılan bütçe 160 milyon dolar.

  • 6 Underground
Netflix, 6 Underground'ı Üçleme Yapmayı Planlıyor

Yine 2019 yılında yayınlanan ve aksiyon filmleriyle ünlenen Michael Bay tarafından yönetilen ve Deadpool’daki oyunculuğuyla ününe ün katan Ryan Reynolds‘ın oynadığı film, 150 milyon dolarlık bütçeyle çekildi. 83 milyon kez izlenen film eleştirmenlerden düşük puan aldı.

  • Triple Frontier
Onun Evi Para Kasası! - Triple Frontier | Jontinik | Sosyal İçerik ...

2019 yılının diğer bir yapımı Triple Frontier, Ben Affleck’in başrolde olduğu, aksiyonun bol olduğu ve fazlasıyla beğenilen yapım 64 milyondan fazla izlendi ve 115 milyon dolar bütçesiyle öne çıktı.

  • Bright
Netflix'in Yüksek Bütçeli Yapımı "Bright"dan İkinci Fragman

2017 yılının sonlarında yayınlanan, Will Smith’in başrol oynadığı ve büyük reklamlar ve PR çalışmalarıyla tanıtılan Bright filmi 90 milyon dolarlık bütçeyle çekildi. Film 2017 yılında yayınlandıktan sonra neredeyse 2 yıl boyunca en yüksek bütçeli filmi olarak kalmıştı.

  • The Gray Man

Avengers filminin yönetmenleri Russo kardeşlerin çektiği ve henüz yayınlanmayan film Chris Evans ve Ryan Gosling isimlerinin başrol performansıyla öne çıkacak. Filme ayrılan 200 milyon doların üzerindeki bütçe ise şimdiye kadar çevrimiçi platformlarda bir filme ayrılan en yüksek bütçe olacak.

  • Red Notice
Red Notice (2020) - IMDb

Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot isimlerini göreceğimiz ve hakkında henüz detay bilmediğimiz filmin aksiyon filmi olması bekleniyor ve filme ayrılan bütçe için 160-200 milyon dolar arası bir miktar konuşuluyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir