Netflix abone olmadan film izleme imkanı sunuyor

Netflix abone olmadan film izleme imkanı sunuyor

ABONE OL 

Netflix artık Türkiye’deki kullanıcılara abone olmadan film izleme imkanı sunuyor.

Türkiye için ücretsiz deneme sürümünü kaldıran şirket, yeni bir kampanya ile tekrar insanların gönlünü almak istiyor. Bu kampanya ile Netflix, bazı filmleri ücretsiz olarak, abonelik veya üyelik şartı aramadan sizlerle paylaşacak.

Kısa bir süre önce Netflix, 1 aylık ücretsiz deneme sürümünü Türkiye’de kaldırdığını açıklamıştı. Bu özelliğin kaldırılmasıyla beraber Netflix Türkiye sözcüsü konuya açıklık getirmek için açıklamalarda bulunmuştu. Netflix sözcüsü, şirket olarak Türkiye’de yeni üyeler kazanmak ve onlara kaliteli bir deneyim sunmak için farklı kampanyalar planladıklarını söylemişti.

Dün akşam resmi hesaptan atılan bir tweet ile bu kampanyaların ilki belli oldu.

Netflix Türkiye resmi Twitter sayfasından yapılan açıklama ile 12 Şubat’ta devamı yayınlanan To All The Boys I’ve Loved Before (Sevdiğim Tüm Erkeklere) filminin 9 Mart’a kadar Netflix abone hesabı aranmadan izlenebileceğini aktarıldı.

Böylelikle platformun, kendi tanıtımını yaparken aynı zamanda To All The Boys I’ve Loved Before’un devam filmi konusunda kullanıcıları meraklandırıp kişileri üye olmaya teşvik ettiğini söyleyebiliriz. Bu da Türkiye özelinde daha önce görmediğimiz bir yenilik.

Yaklaşık 6 ay önce Türkiye’de 1,5 milyon ücretli abonesi olduğu açıklanan Netflix’in yeni kampanyalarla kullanıcı sayısında artış olacak mı hep beraber göreceğiz.

Global’de 2019’un son çeyreğinde 5,47 milyar dolar, yıl boyunca ise 20,16 milyar dolar gelir elde ettiği açıklanmıştı. Her geçen dönemde kendini geliştiren ve içerik üretimi konusunda hızla devam eden şirket, her geçen gün üstüne koyarak ilerlemeye devam ediyor.

 

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Kripto piyasasının büyüklüğü 300 milyar dolara ulaştı

WhatsApp kullanıcı sayısı açıklandı

Sony otomobil üretince telefon satışları da fırladı

“Netflix abone olmadan film izleme imkanı sunuyor” için 0 yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir