Netflix ve Microsoft ortak oldu!

Netflix ve Microsoft ortak oldu

Netflix ve Microsoft ortak oldu!

ABONE OL 

Netflix’in ilk reklamlı abonelik hizmeti için Microsoft ve Netflix şirketleri bir ortaklık açıkladı.

Platformun zamlı yeni fiyatların ardından daha uyguna reklamlı bir abonelik sistemi sunacağını açıklamıştı ancak detayları bilinmiyordu, şirket bu konuda teknoloji devi şirket ile yeni abonelik planı için ortalık anlaşması yaptı.

Netflix ve Microsoft Ortak Oldu!

“Nisan ayında, mevcut reklamsız temel, standart ve premium planlarımıza ek olarak tüketiciler için daha düşük fiyatlı, reklam destekli yeni bir abonelik planı sunacağımızı duyurduk. Bugün, global reklamcılık teknolojimiz ve satış ortağımız olarak Microsoft‘u seçtiğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

İki şirket, birlikte reklam destekli yeni bir teklif oluştururken, tüm reklamcılık ihtiyaçlarımızı destekleme konusunda kanıtlanmış bir yeteneğe sahip. Daha da önemlisi, şirket, üyelerimiz için güçlü gizlilik korumalarının yanı sıra hem teknoloji hem de satış tarafında zaman içinde yenilik yapma esnekliği sundu.

Daha çok erken günler ve üzerinde çalışmamız gereken çok şey var. Ancak uzun vadeli hedefimiz açık: Tüketiciler için daha fazla seçenek ve reklam verenler için birinci sınıf, doğrusaldan daha iyi bir TV markası deneyimi. Bu yeni hizmeti hayata geçirirken teknoloji devi şirket ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz.”

David Beckham Belgeseli Geliyor

Profesyonel futbol hayatına Manchester United‘da başlayan, ardından Real Madrid‘in efsanevi Los Galacticos‘unda kendine yer bulan ve kariyerini Paris SG takımında sonlandıran Beckham’ın hayatı belgesel olacak.

Özellikle İngiltere’de iken saç sakal imajı gibi birçok konuda gündeme gelen, bu konuda radikal kararlar alan, daha sonralarda önemli markaların reklam yüzü olarak da çok kez karşımıza çıkan Beckham, resmi Instagram hesabından şu sözlerle belgeseli duyurdu.

Hayatım ve kariyerimle ilgili bir belgesel dizisinde @Netflix ile ortaklık kurduğumu onaylamaktan heyecan duyuyorum… Dizide görünmeyen arşiv, anlatılmamış hikayeler ve yolculuğumun bir parçası olan insanlarla röportajlar yer alacak. Dizinin yönetmenliğini ve yapımcılığını Akademi Ödülü sahipleri @fisherstevens ve John Battsek üstleniyor. Bu alana dikkat et…

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir