Netflix üyeliklerin 10 aya kadar dondurulmasına izin verecek

 Netflix üyeliklerin 10 aya kadar dondurulmasına izin verecek

Netflix, kullanıcıların üyeliklerini 10 aya kadar duraklatmasına izin veren yeni bir özelliği test ediyor. 

Çevrim içi film ve dizi platformu yöneticileri kullanıcılarını mutlu etmeye devam ederken hesabını kapatmak isteyenlere bile seçenek sunarak aslında ne kadar çok yönlü olduğunu gösteriyor. Şirket şimdi de yeni bir özellik test etmeye başladı. Testlerde görüldüğü üzere kullanıcılara ekstra bir seçenek sunuldu ve kullanıcılar üyeliğini 1-10 aylar arasında dondurmasını ve istediği zaman geri dönmesini sağlayacak.

Şirketin sunduğu özellik yalnızca dondurmayla bitmiyor. Yeni sistemde aboneliğinize bu süre içinde devam ederseniz, kaldığınız yerden tüm profillerinize, derecelendirmelerinize, önerilerinize, görüntüleme geçmişinize, Listem’e ve kaydedilmiş ayarlarınıza erişebilirsiniz. 10 ay sonra geri dönerseniz, sıfırdan başlamanız gerekir. “Üyeliği duraklat” seçeneği web sitesindeki “Hesap” bölümünde bulunuyor.

Netflix, The Old Guard tahmini izlenme sayısını açıkladı

Şirketinyeni filmi hakkında PR çalışmaları bitmek bilmiyor. Charlize Theron’un yer aldığı Netflix orijinal yapımı, yaklaşık iki hafta önce yayına girdi ve teması ‘ölümsüzlük‘ olan film için şimdiden en çok izlenen yapımlar arasına girdiği söyleniyor.x”é

Netflix, yeni orijinal yapım filmi için ilk 4 hafta sonunda 72 milyon izlenme sayısına ulaşacağını ve platformun en popüler yapımlarından biri olacağının öngörüldüğünü açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir