Netflix Türkiye fiyatına zam geldi! İşte yeni fiyatlar

Netflix Türkiye fiyatına zam yapıldı

Netflix Türkiye fiyatına zam geldi! İşte yeni fiyatlar

ABONE OL 

Geçtiğimiz günlerde abone sayısı geçtiğimiz yıla göre iki katına çıkan Netflix Türkiye, bu sabah fiyata yapılan zam ile gündeme oturdu. İşte yüzde 40’lık zam oranıyla yeni fiyatlar.

Netflix Türkiye Fiyatına Zam Geldi!

Yerli yapımlarla birlikte ülkemizde ilginin oldukça arttığı dijital film, dizi ve belgesel platformu için bu sabah yapılan fiyat zammı gündem oldu. Yeni fiyatlar bazı kullanıcılara normal gelse de bazılarının belki de üyeliği sonlandırmasını sağlayabilir ancak dolar bazında bakıldığında en ucuz Netflix’i yine bizim kullandığımızı belirtmekte fayda var.

Netflix Türkiye fiyatına yapılan zamla birlikte yeni fiyatlar şöyle:

  • Temel: 26,99 TL37,99 TL
  • Standart: 40,99 TL57,99 TL
  • Özel: 54,99 TL77,99 TL

Netflix Türkiye fiyatına yapılan zam, şu sıralarda Twitter’da gündemde ve atılan tweetlere bakılırsa 2 kilo domates fiyatıyla kıyaslayıp normal diyeni de görüyoruz çok pahalı artık durulmaz burada diyeni de.

Netflix Türkiye Abone Sayısı Açıklandı

Netflix Türkiye Abone Sayısı Açıklandı

Yalnızca video akış alanıyla sınırlı kalmayıp en çok ziyaret edilen platform ve sitelerden biri de olan Netflix, Türkiye’de 1 yılda yüzde 100’lük artış yaşadı. Geçtiğimiz yılın mart ayında 3,5 milyon aboneye sahip olduğunu açıklayan Netflix’in, bu yıl Türkiye’de 7 milyon aboneye ulaştıklarını açıklandı.

Güvenilir bir kaynak olan Variety, son 1 yılda yaşanan bu büyük artışa neden olarak artan Türk yapımlarını gösterdi.

Aynı zamanda Disney Plus’da birçok Türk yapımının proje sürecinin devam ettiği ve Amazon Prime Video’nun da 2023 yılında Türkçe orijinal yapımlara başlamasının beklendiği açıklandı. Inter Medya başkanı Ahmet Ziyalar’ın yaptığı “Disney Plus, yarın yokmuş gibi Türkiye’ye yatırım yapıyor.” açıklaması da bu durumu doğruluyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.