Netflix Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisini tanıttı!

Netflix Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisini tanıttı

Netflix Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisini tanıttı!

ABONE OL 

Netflix Türkiye resmi Twitter hesabından başrollerinde Hazal Kaya, Selahattin Paşalı ve Tansu Biçer‘in yer aldığı, Charles King‘in aynı isimli romanından uyarlanan Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinin tanıtımını yayınladı.

Netflix Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisini tanıttı
Netflix Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisini tanıttı

Pera Palas’ta Gece Yarısı

Gazeteci Esra’nın Pera Palas Oteli’nde 1919 yılında açılan bir kapıyı keşfetmesini konu alan dizinin fragmanı yayınlandı. Netflix tarafından yayınlanan fragmanın açıklamasında da gördüğümüz üzere dizinin 1. sezonu 3 Mart 2022 tarihinde yayınlanacak.

Fragmanda Hazal Kaya’nın Pera Palas isimli otele gidip giriş yapıp bir odaya yerleştiğini görüyoruz, gece yarısı ise yaşanan depreme benzer bir olayın ardından odasından çıkan Kaya, bir anda 1919 yılına gittiğini görüyor. Daha sonra gittiği yılda Selahattin Paşalı ile tanıştığını ve hızlıca başlarından geçen bazı durumları gördüğümüz fragman bizim için umut verici görünüyor.

Hazal Kaya ise dizinin tanıtımını Twitter hesabından “Ah bu günün gelmesini ne çok beklediiik! Çok mutluyum,çook heyecanlıyııım! Hangi yıldayız? #PeraPalastaGeceYarısı 3 Mart’ta @netflixturkiye ‘de!!Macera Başlasın!!” açıklamasıyla paylaştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir