Netflix ikinci Türk dizisi Atiye’nin fragmanını yayınladı

Netflix ikinci Türk dizisi Atiye’nin fragmanını yayınladı

ABONE OL 

Netflix, Hakan: Muhafız ilk Türk dizisiyle Türkiye’de bir kitleye hitap ederek ülkedeki gelişimine katkı sağladı. Sevilen oyuncuları dizisinde kullanarak olumlu geri bildirimler alan şirket, bu yolda devam etmeyi amaçlayarak yeni dizilerinin de hazırlıklarına başladı.

Hakan Muhafız’dan sonra yayınlanacak ikinci Türk yapımı Netflix dizisi Atiye’nin fragmanı paylaşıldı. Küresel adıyla The Gift’in ilk sezonu bu ay yayınlanacak.

Netflix’in ikinci Türk yapımı dizisi Atiye’nin fragmanı yayınlandı. Dizinin başrollerinde Beren Saat ve Mehmet Günsür rol alıyor. Atiye’nin ilk sezonu 27 Aralık’ta platforma eklenecek.

Dünya’daki adıyla The Gift, Anadolu’nun çeşitli yerlerinde çekildi, büyük bölümü Göbeklitepe’de çekilen dizinin hikayesi de büyük bir önem taşıyor.

Beren Saat tarafından canlandırılan Atiye karakteri, kendisi ile Göbeklitepe arasındaki ilişkinin nedenini araştırıyor.

Dizi “Dünyanın Uyanışı” isimli Şengün Boybaş kitabından uyarlandı.

Atiye’nin yönetmenliğini Ozak Açıktan üstleniyor. Oyuncu kadrosundaki diğer isimler ise Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya ve Civan Canova. 8 bölümden oluşacak ilk sezon 27 Aralık’ta yayınlanacak.

Netflix iki Türk dizisi daha yayınlayacak

Üçüncü bir Türk dizisi yapımı Rise of Empires: Ottoman isimli belgesel dizisi 24 Ocak tarihinde yayınlanacak. Dizi Fatih Sultan Mehmet’in askeri başarılarıyla beraber entelektüel yönünü ve bilime olan ilgisini anlatacak.

Netflix’in Türk yapımı içeriklerine bir yenisi daha Elif Şafak’ın Aşk isimli romanından uyarlanıyor. 90’lı yıllarda geçen Aşk 101 adlı genlik dizisi 2020 yılı içerisinde izleyicilere sunulacak.

 

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

ABD ve Çin’den küçük çaplı ticari anlaşma

6.7 milyon dolar değerindeki kripto para çalındı

İsviçre dijital para projesini erteledi

“Netflix ikinci Türk dizisi Atiye’nin fragmanını yayınladı” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir