Netflix Fatih Terim belgeseli yayınlayacak!

Netflix Fatih Terim belgeseli

Netflix Fatih Terim belgeseli yayınlayacak!

ABONE OL 

Dünyanın en büyük video platformlarından olan Netflix, bugün sabah saatlerinde bir tweet paylaştı. Paylaşılan tweet’te Türk futbolunun efsane isimlerinden Fatih Terim‘in belgeselinin yayınlanacağı açıklamasına yer verdi.

Netflix Fatih Terim Belgeseli Geliyor

Netflix Türkiye, bugün resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile Fatih Terim belgeselinin yayınlanacağını açıkladı. Fatih Terim‘de bu tweet’i alıntılayarak Netflix Türkiye’ye cevap verdi. Yayınlanacak Netflix Fatih Terim belgeseli için tarih verilmedi.

Netflix Abone Hedeflerinin Gerisinde

Analistler Netflix‘in bu yıl ki abone performansına yönelik raporlar hazırlamıştı. Bu yıl için ön görülen hedeflere göre Mart ayının sonuna kadar 6.25 milyon yeni kullanıcının Netflix’e kaydolması bekleniyordu. Ancak bu süre zarfında Netflix’e yalnızca 3.98 milyon kullanıcı kaydoldu.

Aynı şekilde analistler 2021 yılının ikinci çeyreğinde 4.8 milyon abone beklentisi bulunuyor. Ancak Netflix aynı dönem için yalnızca 1 milyon yeni kullanıcının kaydolmasını bekliyor. Bu gelişmelerin ardından Netflix’in hisse değeri de yüzde 11 oranında geriledi.

Geçtiğimiz yıl çok iyi bir performans gösteren Netflix, 15.8 milyon abone kazanmıştı. Bunun en büyük sebebi ise pandemi sebebiyle dünya nüfusunun büyük çoğunluğunun evde vakit geçirmesi olarak açıklanıyor. Netflix tarafından salı günü yapılan açıklamada pandemi sebebiyle yeni içeriklerin hazırlanamadığı belirtilmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.