Netflix canlı yayınlar üzerinde çalışıyor

Netflix canlı yayınlar üzerinde çalışıyor

Netflix canlı yayınlar üzerinde çalışıyor

ABONE OL 

Son zamanlarda üzerindeki ilgiyi ve popülerliğini kaybetmenin eşiğinde olan Netflix canlı yayınlar için çalışmalara başladı.

Netflix Canlı Yayınlar Üzerinde Çalışıyor

Deadline tarafından yayınlanan raporlara göre Netflix, özel stand up gösterileri ve canlı yayınlar için çalışmalara başladı. Raporlarda ortaya çıkan bilgilere göre canlı yayın desteği, emlak realite şovu olan Selling Sunset’in toplantılarıyla birlikte başlayabilir.

Bu özellik aynı zamanda komedyenlerin canlı stand up şovları için de kullanılacak. Netflix, Is a Joke Fest isimli ilk canlı ve yüz yüze komedi festivalini Los Angeles^te gerçekleştirdi ve birkaç gün süren etkinlikte 130’dan fazla popüler komedyen yer aldı. Netflix’in bu şovları kaydettiği ve Haziran ayında yayınlamaya başlayacağı açıklandı. İhtimallere göre önümüzdeki yıl bu etkinlik, Netflix platformunda canlı olarak takip edilebilir.

Netflix Komedi Festivali Seneye Canlı Yayınlanabilir

Netflix’in rakiplerinden biri olan Disney Plus, canlı yayın yapmaya başladı. Şubat ayında Akademi Ödülleri gösterisini canlı olarak yayınlayan Disney Plus, Amerika Birleşik Devletleri’nde canlı bir dizi olarak dans yarışması dizisi Dancing With the Stars’ı yayınlayacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir