Netflix anime içerik sayısını arttırıyor!

 Netflix anime içerik sayısını arttırıyor!

Dünyanın en büyük video platformları arasında yer alan Netflix, anime içerik sayısını arttırma kararı aldı. Netflix, Tokyo’da düzenlenen AnimeJapan 2021 Expo fuarında Anime planlarını açıkladı.

Netflix Anime Sayısını Arttırıyor

Netflix yaptığı son açıklamada anime içeriklerinin arttırılacağı müjdesini verdi. İçerisinde bulunduğumuz 2021 yılında toplamda 40 anime yayınlayacak olan Netflix, geçtiğimiz yıl ile karşılaştırıldığında iki kat fazla anime içerik yayınlamış olacak.

Netflix bu hamlesiyle yeni kullanıcılara ulaşmayı da hedefliyor. Bilindiği gibi dünyada milyonlarca anime hayranı bulunuyor.

Netflix anime içerik sayısını arttırıyor!

Netflix Türkiye Abone Sayısı Açıklanmıştı!

Ülkemizdeki faaliyetleri milyonlar tarafından beğenilen Netflix, ülkemize özel dizilerle de isminden bir hayli söz ettirmişti. Abone sayısını her geçen arttırmayı başaran şirket, ülkemizde sahip olduğu abone sayısını açıkladı.

Dijital Dünya Çalıştayı‘na katılan ve konuşma yapan Netflix Kamu Politikaları Direktörü Pelin Mavili, ülkemizde 3.5 milyon aboneye sahip olduklarını açıklamıştı.

Netflix yeni yıl ile birlikte hizmetlerine zam yapan şirketler arasında yer aldı. Fiyatları yükselterek güncelleyen şirketin sunmuş olduğu 1 kişilik giriş paketi 26.99 TL‘ye, 2 kişilik orta seviye paket 40.99 TL‘ye, 4 kişilik en üst seviye paket ise 54.99 TL‘ye yükseltildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir