NBA 2K21 ön siparişe açıldı! İşte çıkış tarihi ve fiyatı

NBA 2K21 ön siparişe açıldı! İşte çıkış tarihi ve fiyatı

NBA 2K21 ön siparişe açıldı! İşte çıkış tarihi ve fiyatı

ABONE OL 

2K Games NBA video oyunu serisinin en yeni versiyonu olan NBA 2K21 oyununun tüm detaylarını yayınladı. Bu yılın başlarında hayatını kaybeden NBA efsanesi Kobe Bryant için de özel bir versiyon olan Mamba Forever Edition versiyonunu sunacak olan şirket, oyunu ön siparişe açtı.

Şirketin açıklamalarına göre oyun PlayStation 4 için 4 Eylül 2020 tarihinde piyasaya çıkacak. PlayStation 5 için ise konsolun çıkış oyunlarından biri olacağı açıklandı.

Oyunun PS4 konsolu için olan versiyonunun kapağında 5 All-Star ödülü sahibi Portland Trail Blazers oyuncusu Damian Lillard, PS5 konsolu için olan versiyonunun kapağında 2019 NBA Draft’ın 1 numaralı seçilen ismi National College Player of the Year ödülü sahibi ve New Orleans Pelicans takımının forveti genç yetenek Zion Williamson olacak. Mamba Forever Edition versiyonunun kapağında da tahmin edeceğiniz üzere Kobe Bryant efsanesi olacak.

Visual Concepts Başkanı Greg Thomas “NBA 2K21, seriyi çok ileri taşıyacak. Tüm deneyimimizi ve oyun geliştirme uzmanlığımızı, PlayStation 5 için en iyisini yapmak adına birleştiriyoruz. Yeni nesil konsolun gücünü ve teknolojisini tüm avantajlarıyla kullanacak bir oyun geliştiriyoruz” açıklamasında bulundu.

Oyunun çıkış fiyatları

Oyunun PS4 ve Xbox One versiyonu için 59,90 dolar (güncel kurla yaklaşık 410 TL), PS5 ve Xbox Series X versiyonu için 69,90 dolar (güncel kurla yaklaşık 480 TL) fiyat belirlendi. Mamba Forever Edition versiyonunun fiyatı ise 99,90 dolar (güncel kurla yaklaşık 685 TL) olarak belirlendi. Bu fiyatların üzerine ülkemizdeki vergilerin eklenmesinden sonra oluşacak fiyatları yakında hep beraber göreceğiz.

NBA 2K21 oyununun özellikleri

NBA 2K21 oyununun yeni nesil versiyonu diğer tüm serilerden farklı olarak sıfırdan alınarak yeniden tasarlandı. NBA 2K Global Pazarlama Başkan Yardımcısı Alfie Brody, “Her bir kapak yıldızımız basketbolun farklı zamanlarını temsil ediyor; Damian Lillard sahalara bugünden hükmederken, Zion Williamson oyunu yeni nesil NBA yıldızlar kategorisine taşıyor. Kobe içinse zaten ne söylenebilir ki? Üç sporcu da şimdiyi, geleceği ve oyunun hikayesinin geçmişini temsil ediyor. Bugün NBA 2K21 ile ilgili çok sayıda güzel haberin ilkini paylaştık. Basketbol hayranları ve NBA 2K oyuncuları için güzel bir sene olacak.” açıklamasında bulundu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir