• 1 Haziran 2020

NASA kripto para deneyimi olan bilim adamı arıyor

 NASA kripto para deneyimi olan bilim adamı arıyor

NASA (Ulusal Havacılık ve Uzay İdaresi), diğer niteliklerin yanı sıra kripto para birimi ve blok zincirleme teknolojisi konusunda deneyime sahip bir veri bilimcisinin peşinde. NASA kripto para deneyimi olan bilim adamı arıyor. NASA, bugün LinkedIn’de aradığı bilim adamı için ilan yayınladı.

Seçilen veri bilimcisi, NASA’nın Kaliforniya’daki Pasadena kentindeki Jet Propulsion Laboratory ile birlikte çalışacak. Kripto bilgisinin aranılan pozisyon ile ne kadar ilgili olacağı henüz belli değil.

NASA, Kripto Para ve Blockchain (Blok Zinciri) İle İlgileniyor mu?

NASA kripto para deneyimi olan bilim adamı arıyor. Bunun için yayınladığı ilanda gereken tüm detaylar bulunuyor. İşte detaylar;

Bugün LinkedIn’de yayınlanan ilanlara göre, yeni işe alım uzmanının “kripto para deneyimi ve Blockchain deneyimi” içeren uzun bir yeterlilik listesine ve becerisine sahip olması gerekecek. Veri bilimcisi bu tür teknolojilerle daha önce çalışmış olmalı.

Kripto para birimi ve blok zinciri deneyimine ek olarak, başvuru sahiplerinin Mühendislik, Bilim, Bilgisayar Bilimi, Bilgi Sistemleri veya benzer bir çalışma alanında lisans derecesi veya yüksek lisans derecesi olması gerekiyor.

NASA ayrıca yeni personel üyelerinden aşağıdaki alanlardan bazıları hakkında ilgi ve bilgi sahibi olmasını istiyor.

Büyük veri, bulut bilişim, istatistik, makine öğrenmesi, derin öğrenme, veritabanı yönetimi, robotik, nesnelerin interneti (IoT).

Anlaşılır biçimde, matematik ve istatistikte güçlü bir deneyime sahip olması gerektiğini açıkça belirtti.

Şu anda böyle bir pozisyon için kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisi bilgisinin ne kadar alakalı olabileceği açık değil.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

3 Yorumlar

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir