Monaco token ön satış tarihi belli oldu!

Monaco token ön satış tarihi

Monaco token ön satış tarihi belli oldu!

ABONE OL 

Socios ve AS Monaco arasındaki iş birliği sonucunda ASM token üretileceği açıklandı. Ayrıca diğer taraftar token’larda olduğu gibi Monaco token, Socios platformunda ön satışa sunulacak. Ön satış tarihi de geçtiğimiz gün açıklandı.

İşte Monaco Token Ön Satış Tarihi!

Merakla beklenen Monaco token, 18 Ocak tarihinde Socios plaformunda ön satışa sunulacak. AS Monaco resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile duyurulan tarih merakla bekleyen yatırımcıları heyecanlandırdı. Ayrıca diğer taraftar token’larda olduğu gibi ön satışın 1 hafta sonrasında Chiliz.net borsasında listeleneceği açıklandı.

1 ASM token 2 euro fiyatla satılacak. Satış üç fazdan oluşacak. İlk fazda 5 ASM, ikinci fazda 15 ASM, üçüncü ve son fazda 30 ASM token alınabilecek. Gerçekleştirilecek fazların tarihleri ise şöyle:

  • 1. faz: 18 Ocak 15:00 – 21 Ocak 14:59
  • 2. faz: 21 Ocak 15:00 – 21 Ocak 16:59
  • 3. faz: 21 Ocak 17:00 – 22 Ocak 17:00

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Monaco token ön satış tarihi belli oldu!

AS Monaco Başkan Yardımcısı ve CEO’su Oleg Petrov iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Kulübün dijital gelişiminin bir parçası olarak uluslararası hayran topluluğumuzla yeni etkileşim biçimleri bulmak bir önceliktir. $ASM Taraftar Tokenın oluşturulması, hayranlarımızla farklı bir şekilde etkileşim kurma fırsatı sunarak yeni deneyimlerin keyfini çıkarmalarını sağlar. Spor dünyasının en prestijli organizasyonlarından bazılarında uzmanlığa sahip öncü ve sektör lideri bir şirket olan Socios.com platformuyla ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

AS Monaco sadece başarılı bir futbol kulübünden daha fazlasıdır. Kozmopolit bir imaja ve büyük bir küresel takipçi kitlesine sahip, prensliğin çok görünür ve güçlü bir elçisidir. Taraftar Tokenları, kulübün daha önce hiç olmadığı kadar geniş küresel taraftar topluluğuyla bağlantı kurmasını sağlayarak taraftarlarına Socios.com’da benzeri görülmemiş katılım ve ödül fırsatlarından yararlanma fırsatı verecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir