MIUI 13 tanıtım tarihi ortaya çıktı!

MIUI 13 tanıtım tarihi

MIUI 13 tanıtım tarihi ortaya çıktı!

ABONE OL 

Xiaomi ve alt şirketlerinin ürettiği akıllı telefonların kullanıcı arayüzü olan MIUI için yeni bir güncel sürüm duyurulacak. MIUI 13 ismiyle karşımıza çıkacak olan kullanıcı arayüzünün tanıtım tarihi ortaya çıktı.

İşte MIUI 13 Tanıtım Tarihi!

Xiaomi, Android 12 tabanlı yeni kullanıcı arayüzü MIUI 13‘ü duyurmaya hazırlanıyor. Gelen iddialara göre MIUI 13 kullanıcı arayüzü 16 Aralık tarihinde karşımıza çıkacak. Düzenlenmesi beklenen etkinlikte yalnzca MIUI 13 güncellemesi değil Xiaomi 12 modelinin de duyurulması bekleniyor. Xiaomi 12 modelinin tek bir modelden ibaret olmadığı ve bir seri olarak karşımıza çıkacağı da gelen sızıntılar arasında yer alıyor.

Sızıntılara göre MIUI 13 güncellemesi alacak cihazlar şöyle:

MIUI 13 tanıtım tarihi ortaya çıktı!

MIUI 13 Çıkış Tarihi Nihayet Doğrulanmıştı

Xiaomi, Redmi ve POCO modellerinde yer alan MIUI kullanıcı arayüzünün yeni versiyonu karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Xiaomi CEO’su Lei Jun tarafından ağustos ayında yapılan açıklamaya göre MIUI 13 güncellemesi 2021 yılının sonlarında çıkacağı ifade edilmişti. Net tarih vermeyen Jun, akıllı telefonları daha stabil, daha kullanışlı ve güvenli hale getiren kullanıcı arayüzü için ‘‘Umarım beklentilerinizi karşılar” ifadesini kullandı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.