MIUI 12 Global lansman gerçekleşti! İşte tüm özellikleri

MIUI 12 Global lansman gerçekleşti! İşte tüm özellikleri

MIUI 12 Global lansman gerçekleşti! İşte tüm özellikleri

ABONE OL 

Xiaomi yeni arayüzü MIUI 12’nin Çin lansmanından sonra global lansmanını da gerçekleştirdi. Bu yolla da yeni arayüzle gelecek yenilikler kesinleşti.

MIUI 12 Özellikleri

Xiaomi tarafından Privacy olarak adlandırılan ve markalaşan sistem, şimdiye kadarki en güvenli MIUI deneyimini sunacak.

MIUI 12

MIUI 12 ile kullanıcılara sunulacak en önemli özellik ise Dark Mode 2.0 özelliği. Yeni özellik ile çok gelişmiş bir karanlık mod deneyimi sunuyor. Hatta duvar kağıtları bile otomatik olarak kararıyor ve yazı tipi parlaklığı, kalınlığı gibi özellikler otomatik olarak ayarlanıyor.

Xiaomi ayrıca kullanıcılarına “Süper Duvar Kağıtları” sunuyor. Süper Duvar Kağıtları’nın içeriği daha çok uzay temalı görüntüler, hem kilit ekranı hem de ana ekranda kullanılacak olan duvar kağıtları Xiaomi’nin kullanıcılarına sunduğu önemli bir özellik.

MIUI 12

Sensory Visual Design özelliği sistemin genel durumunu görselleştirerek kullanıcıları sistemle ilgili grafik ve görseller üzerinden bilgilendiriyor.

MIUI 12 2 etapta kullanıcılara sunulacak. İlk etapta güncelleme Mi 9, Mi 9T, Mi 9T Pro, Redmi K20 ve Redmi K20 Pro modellerine sunulacak. Diğer cihazlara da ikinci etapta sunulacak. İlk Etap Haziran sonu olarak açıklansa da ikinci etap ne zaman henüz belli değil.

MIUI 12

MIUI 12 güncellemesini alacak cihazlar

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.